הפקת סרטון תדמית לעסק

סרטון תדמית לעסק

אם אתם או הארגון שלכם קיבלתם החלטה ליצור סרטון תדמית לעסק שלכם סימן שהבנתם את חשיבותו ותרומתו הרבה של סרטון מסוג זה. סרטון תדמית לעסק הוא כרטיס הביקור של העסק שלכם אותו תוכלו להציג לראווה בבת אחת לעשרות ואף למאות או אלפי אנשים, תלוי היכן הוא יוצג. סרטון זה יכול להיות מוצג בעת פגישת עסקים עם שותפים פוטנציאליים או לקוחות גדולים, בכנסים מקצועיים, בתערוכות, באתר הבית של החברה או בפרסומות ממומנות ברחבי האינטרנט. סרטון מסוג זה מאפשר להעביר מסרים חדים וברורים אותם מעביר בצורה נעימה וידידותית קריין, שחקן, דמות מפורסמת או דמות אנימציה חביבה.

כך תעשו סרטון תדמית לעסק 

על מנת ליצור סרטון אפקטיבי יש לקחת בחשבון מספר נקודות :

  • קהל היעד – יש תמיד לחשוב על קהל היעד של הסרטון ולקחת בחשבון את הצרכים שלהם, את המאפיינים שלהם ואת הדברים שמלהיבים אותם. כך ניתן להבין מה כדאי להדגיש בסרטון ואיזה קושי פותר המוצר או השירות אותו אנו משווקים.
  • תדמית – יש להגדיר את התדמית הנכונה והמתאימה ביותר עבור העסק שלכם ובהתאם לתדמית זו לבנות את הסרטון. חשוב להגדיר בצורה ברורה מי אתם, מהו המותג שלכם ומהו החזון שלכם.
  • סביבה עסקית – חשוב להבין באיזו סביבה עסקית אתם נמצאים, כלומר מי הם המתחרים שלכם, מהם היתרונות והחסרונות שלהם כישות נפרדת ומהם היתרונות והחסרונות היחסיים אליכם.
  • שימוש בהמלצות – מומלץ לשלב המלצות של לקוחות בסרטון. על העדויות להישמע אמינות ככל הניתן. הדבר יוצר הן אמור במוצר ובחברה והן מניע את אפקט העדר (אם המוצר טוב לממליצים בסרטון סימן שהוא טוב גם לי)

 

מבינים כיצד לקדם אותך

אולפני קרן קליפ מבינים כיצד לקדם אותך נכון. נשמח להעניק לכם ייעוץ טרם הכנת הסרטון וכמובן לבצע את הכנתו עבורכם. בעזרת צוות צלמים, עורכים וכותבים מקצועיים אנו נדע להפיק את המקסימום מן המסר אותו תרצו להעביר ללקוחותיכם.

עוד בנושא שעשוי לעניין אותך:

קליפ יום הולדת דיסני ג'וניור

מקצועיות – קליפ יום הולדת דיסני ג'וניור פה באולפני קרן מסטוב אתם(...)

חברות להפקת קליפ לחתונה מצחיקים במרכז

מקצועיות – חברות להפקת קליפ לחתונה מצחיקים במרכז כאן בסירטון באפשרותכם להנות(...)
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
צור קשר מהיר
054-4753333
השאירו פרטים: