סרטי תדמית

סרטי תדמית הם חלק בלתי נפרד מהכלים השיווקיים של כל עסק. חברה, ארגון או עסק פרטי ללא סרטון תדמית יתקשו לקדם את עצמם ולהציג את עצמם בפני לקוחות ומשקיעים פוטנציאליים. סרטי תדמית הם הדרך הקלה והפשוטה עבור כל עסק או שירות להסביר את האג'נדה שלהם, לפרט את תחומי הפעילות, לתת קצת רקע על החברה ועל בעליה ולבסוף לתת לקהל הצופים את הסיבה מדוע עליה להמשיך בהתקשרות עם החברה או מדוע עליהם להתחיל התקשרות זו. סרט תדמית צריך להיבנות בחכמה ובהבנה מעמיקה של צרכי הלקוח לכן מוטב כי חברה מנוסה כמו אולפני קרן קליפ תעשה זאת עבורכם.

סרטי תדמית לייצוג נכון

על אילו דגשים כדאי להקפיד לפני שתיגשו להפקת הסרטון ?

  • אורך הסרטון – סרטון תדמית נועד להיות אינפורמטיבי ולספק מידע ללקוח, לכן עליו להיות ארוך דיו על מנת לספק אינפורמציה זו. לרוב סרטון התדמית צריך להיות באורך של לפחות דקה וחצי ועד 4 דקות. חשוב כי הסרטון יהיה תמציתי.
  • מפיקים את המקסימום – ביום צילום אחד ניתן לצלם מספיק חומרים על מנת להפיק מהם מספר סרטוני תדמית ומוצר. כל סרטון יכול להתאים עבור קהל יעד או עבור מילות חיפוש רלוונטיות לעסק אותן הלקוחות מחפשים.
  • שיבוץ הסרטון – חשוב כי סרטון התדמית יגיע הן לדף שלכם ביוטיוב והן יופיע בתור פרסומת ממומנת. הדבר גם יעזור למצוא את הסרטון בחיפוש בגוגל. כמובן כי יש לשבץ אותו גם באתר החברה ולצרפו למיילים הנשלחים ללקוחות המתעניינים בשירותי החברה.

סרטי תדמית מקצועיים בהתאמה אישית

לכל עסק מתאים סרטון בסגנון אחר. אנו באולפני קרן קליפ נבצע מחקר מעמיק אודות העסק והשירותים אותם אתם נותנים. לאחר הבנה של רוח החברה, האג'נדה שלה והמטרות שלה נוכל לבנות את הסריט המתאים, למצוא את הקריינים או השחקנים המתאימים, לבצע עריכה נכונה ולבסוף להעניק לכם סרטון תדמית אשר ימשוך לקוחות חדשים לעסק, ישפר את תדמיתו ויעזור לחשוף אותו לקהל הרחב.

עוד בנושא שעשוי לעניין אותך:

רעיונות לעיצוב קליפ תדמית לעסק מקצועי ואיכותי בירושלים

מקצועיות – רעיונות לעיצוב קליפ תדמית לעסק מקצועי ואיכותי בירושלים אצלינו במסטוב(...)

רעיונות לבניית מגנטים תדמית לעסק מחירים זולים בצפון

הייחודיות שלנו – רעיונות לבניית מגנטים תדמית לעסק מחירים זולים בצפון אצלינו(...)
צור קשר מהיר
054-4753333
השאירו פרטים: