עריכת סרטונים

עריכת סרטונים – לאירוע מושקע באמת

 זקוקים לסרטון תדמיתי לאתר האינטרנט שלכם? מעוניינים להפיק סרט לאורחים בחתונה? רוצים להרשים את האורחים העסקיים שלכם באירוע החברה או למשוך עובדים איכותיים יותר לעסק? לצרכים אלה ורבים אחרים, קרן קלפים עומדת לשירותכם לצורך עריכת סרטונים לכל מטרה.

 עריכת סרטוני תדמית לאתרי אינטרנט

 ישנם שני סוגים של אנשים או לצורך העניין לקוחות: לקוחות ויזואליים ולקוחות המסתמכים על שמיעה, ווקאליים. אנו ב"קרן קליפ", על ידי עריכת סרטים נוכל לשווק את העסק ו/או המוצרים של חברכם אל מול שני סוגי הלקוחות הללו גם יחד על ידי עריכת סרטים ויזואליים ווקאליים גם יחד עם העברת המסר השיווקי הנכון. אנחנו נחקור את תחום העיסוק ומטרות העל שלכם.

 אחרי פגישה טלפונית ופגישה פרונטאלית אתכם, נערוך עבורכם סרטון המציג את בעל העסק, הלקוחות המרוצים, תהליך ייצור המוצר, תרומתו לשווקים השונים, להגדלת הכניסות אל האתר בכלל והגדלת המכירות והלידים הרלוונטיים בפרט.

 סרטוני תדמית כמצגות לעובדים פוטנציאליים

גיוס עובדים, על כל המשתמע מכך היא פעולה לא פשוטה, מערכת הסינון, מרכזי הערכה וראיונות אישיים גוזלים זמן רב וכסף רב. אחרי שהשקעתם משאבים כה רבים בימי גיוס ומיון העובדים המקצועיים והרלוונטיים ביותר לעסק שלכם, המטרה היא להגיע להתאמה ממוקדת ביותר ולנשירה מינימאלית עד כמה שיותר.

העלאת התועלות של החברה והעבודה בה תעזור לגיוס העובדים הנבחרים והעלאת המוטיבציה, הגאווה והרצון לעבוד בחברה. "קרן קליפ", מתמחים בעבודת עריכת סרטונים מסוגים אלה ועובדת בצמוד לבתי עסק מובילים וחברות מובילות בשוק.

 סרטוני מוטיבציה אלה, מותאמות גם להצגה לעובדי חברה במצבים של הגדלת יעדי מכירות וזמנים מאתגרים במיוחד להגברת המודעות והמוטיבציה, אירועי חברה, אירועי סוף שנה ואירועי הווי, בידור ותרבות.

 רפרזנטציות ללקוחות עסקיים ואורחים

 במקרים בהם אתם מעוניינים להרשים לקוחות עסקיים ואורחים חשובים במיוחד של העסק, ביכולתכם להציג את המאזן השנתי, היכולות וההישגים של החברה, באפשרותכם לערוך סרט ייצוגי ותדמיתי. אחרי פגישה אחת עמכם והבנת הצרכים של הסרטון, נערוך עבורכם פרזנטציה בהתאמה אישית לצורך ולמטרה.

 זקוקים לסרטון מרשים במיוחד? אני, אדע להפיק את המיטב עבורכם! צרו איתי קשר עוד היום ותבחינו בהבדל!

שאלות? דברו איתי

עוד בנושא שעשוי לעניין אותך:

מצגת יום הולדת לילדים

מצגת לילדים כחלק מאטרקציות החגיגה! כאשר אנו חוגגים ימי הולדת ושאר אירועים(...)

הפקת סרט תדמית

הפקת סרט תדמית היום, כל ארגון או אדם, המבקשים לפרסם את מוצריהם(...)
צור קשר מהיר
054-4753333
השאירו פרטים: