קליפ סיום ביה"ס/גן/ מסיבות מחזור

סרט מזכרת מהגנים ומבית הספר

מכירים את זה שכל שנה מתקבצת קבוצת הורי ועד הגן/ בית הספר ומנסה לחשוב מה תהיה מתנת הפרידה אותה יחלקו לילדים השנה? או, איזו מתנה תקבל הגננת/ המורה? תמיד זה אותו הדבר: תמונה של הילד, עם איזה ספר נחמד או טושים והגננת/המורה לרוב מקבלת מתנה בלתי שימושית, נכון או לא? אז זהו, השנה עושים את זה אחרת! השנה אנו נלווה את ילדי הגן בפעילויות השונות. במסיבת הסיום כל ילד יקבל סרט מתנה שיתעד את פעילותו בגן/בבית הספר ואת התקופה המקסימה הזו בחייו. אין לכם מושג כמה הילדים מתלהבים ומבקשים לצפות בזה עוד ועוד וגם אתם ההורים מרוויחים שכן אין לכם דרך טובה יותר לראות מה הוא באמת עושה שם. והגננת/המורה? היא תהיה הכי מרוצה. סוף סוף יראו גם אותה בפעולה. קיימת גם אפשרות שאתם תצלמו לאורך השנה ולקראת סיומה לביאו אלי את החומרים ומהם נערוך סרטון מושלם שיהיה מזכרת נהדרת מהשנה האחרונה.

סרט פגישת מחזור

אתם חלק מוועדה שמארגנת כנס מחזור של כל בוגרי הכיתה או השכבה. החלטתם על מקום, על כיבוד ואפילו החלטתם על הסכום שיגבה מכל אחד לכיסוי הוצאות האירוע. אל תזניחו את החלק הבידורי – החלק שיהפוך את הערב לחוויה מדהימה. באמצעותינו תוכלו להפיק סרט שיטיב לתאר את התקופה והחוויות, סרט שיעלה זכרונות במשתתפים, אולי אף יגרום להם להזיל דמעה, סרט שיוקרן בשיאו של האירוע ולא יותיר אף אחד אדיש. מומלץ בחום להעניק עותק של הסרט, לכל אחד מהמשתתפים כך שיצא מהאירוע עם מזכרת חיה מתקופה כה משמעותית בחייו. הפתיעו עם קליפ מרגש!

אורך הסרט: מקסימום 10 דקות. מעבר לזה קשה לאנשים להתרכז בזמן אירוע מרובה משתתפים.

תוכן הסרט

הסרט מורכב מתמונות וקטעי וידאו שאתם מספקים לי. כמובן שאפשר, להשתמש בשירותי הצילום שלי, ולצלם קטעים נוספים ויפים. צרו קשר ואשמח להכין לכם סרט שישאר כמזכרת מרגשת לכם ולסובבים אתכם!

 

לגלרית הסרטונים של סרטי מחזור וסרטי סיום בית ספר

שאלות? דברו איתי – 

עוד בנושא שעשוי לעניין אותך:

סרט טיול משפחתי

המטרה של עריכת הסרט הוא להנציח את הטיול בלי לשבת ולראות(...)

צילומי כנסים, הרצאות ותערוכות

צילומי כנסים, הרצאות ותערוכות דרך עדשת המצלמה אני מתעדת ומדגישה את משמעות(...)
צור קשר מהיר
054-4753333
השאירו פרטים: