השירותים שלנו:

קליפים ווידאו

מצגות ותמונות

צילום וצלמים

אחרים: סרטוני תדמית, הוקרה, זיכרון, פרישה

הפקת אירועים

קליפ לבר מצווה

מצגת ליום הולדת

ימי צילום, צלמים וצילום אירועים וקליפים

סיום בית ספר פגישת מחזור

הפקת אירועים

קליפ לחתונה


מצגת לילדים

סרטי טיולים
קליפ לבת מצווהמצגת לחתונהסרט תיעודי דוקומנטרי
קליפ יום הולדת מצגת לבר מצווהקליפ חיים שכאלה
קליפ זיכרון מצגת לבת מצווה סרטי זיכרון
מצגות לאירועים סרטי פרישה
סרטי ימי נישואין
סרטי תדמית וסרטי תדמית עיסקיים
קליפים לכל אירוע

מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 054-4753333


הרווח שלכם – חברות לעיצוב סטילס לחברות מקצועי ואיכותי בדרום
כאן בסירטון תוכלו לקבל את המוצר שלכם ברמה הכי מקצועית. הצוות שאצלינו בעל ניסיון ויודע להפיק מוצרים מקצועיים, אפשר לחפש בסרגל קישורים שלמעלה ולראות את כלל המוצרים שהאולפן שלנו מציע, להיתבונן ולהשאיר הודעה. השאלה הכי מעניינת היא כיצד משיגים מקצוען בתחום הזה, ובשביל להשיג מקצוען חשוב לברר בכמה מקומות, צריך לראות עבודות לדוגמא, ולהביא איתכם רעיונות, אולם הצוות שלנו בעל אופציה ללוות אתכם מהרגע הההתחלתי ועד לסוף ולערוך ביחד את הסירטון.

במקרה והתעניינתים בחברות לעיצוב סטילס לחברות מקצועי ואיכותי בדרום הינכם באתר הנכון. לצוות שלנו יש מקצועיות בכמות עצומה של שירותים, לדוגמא – בניית קליפים, קטעי וידאו, או אנימציה. שואלים מה מקצועי בנו? תשובתנו היא שנות הניסיון, אנחנו בעלי הרבה ניסיון במגוון רחב סגנונות, וכשיוצרים עבודה בצורה איכותית נקבל מוצר ברמה גבוה.

רוצים דוגמאות?
תוכלו לראות המון עמודים עם הרבה דוגמאות למענכם. תוכלו לקחת רעיוןלסירטון שלכם משם, ותוכלו להיתבונן.

המומחים שלנו יודעים לעזור לכם ולהפיק בשבילכם משהו מקצועי ושיתאים לכם עבור כל תכלית, העלאנו לאתר שלנו כמה המחשות של עבודות ומצגות. הייתם שמחים לקבל עצות מקצועיות? חייגו 054-4753333 נשמח לעזור לכם, להכווין אתכם, ולספק לכם דוגמאות עבור כל מה שתירצו לבנות. בנוסף, הצוות שלנו תמיד זמינים לכם באימייל בשביל כל דבר שתזדקקו לו. צוות קרן מסטוב נותנים תמיכה אפילו אחרי שסיימנו לבנות לכם את הקליפ שלכם.

איך בונים חברות לעיצוב סטילס לחברות מקצועי ואיכותי בדרום – מקצועי
צוות אולפני מסטוב עם ניסיון להבין איך לערוך בשבילכם את התוצר שאתם רוצים, אנו מומחים ביצירה של קליפים ושירותים נוספים. על מנת לבנות את זה בדרך איכותית חובה לדעת מספר נושאים עיקריים. הנושא ה-1 זה הרעיון, לאחר שהחלטנו לגבי הנושא אפשר להמשיך. בשלב השני עדיף לחשוב איזה כסף עומד לרשותינו, אם החלטנו על תקציב של יותר מ- 900 ש”ח או שלא, דבר זה בהחלט ישליך על רמת התוצר.

בשלב הבא, מומלץ לקבל החלטה בנושא סוג ההצגה שלנו, למשל אם אנחנו רוצים להרשים או לשמח? עבור כל שירות מתאים דבר שונה, בבת מצווה יש עניין לרגש ובקליפ תדמית יש עניין להיות חדים. באיזו דרך הלקוח מחליט לגבי הרעיון המיוחד שהכי טוב בשבילו? יש אפשרות לדבר איתנו ואנחנו נשמח לעזור לכם בכל דבר שתרצו. יש לנו קליפים רבים ושונים, אנחנו אתכם לאורך כל הדרך, והעלאנו לאתר הרבה שירותים שתוכלו לקבל מהם רעיונות. במידה ואתם מעוניינים להכיר אותנו טיפה יותר תוכלו לקרוא עלינו בעמוד האודות שלנו, משרדינו הינם בהרצליה.

סרטון תדמית לעסק 

סרטון תדמית לעסק 

סרטוני תדמית לעסקים סרטוני תדמית לעסקים? אם אתם או הארגון שלכם קיבלתם החלטה ליצור סרטון תדמית לעסק שלכם סימן שהבנתם את חשיבותו ותרומתו הרבה של

מידע נוסף »

קליפ למסיבות מחזור

סרט מזכרת מהגנים ומבית הספר מכירים את זה שכל שנה מתקבצת קבוצת הורי ועד הגן/ בית הספר ומנסה לחשוב מה תהיה מתנת הפרידה אותה יחלקו לילדים

מידע נוסף »