סרטון תדמית לעסק

הפקת סרטון תדמית לעסק לשיפור מוניטין

סרטון תדמית לעסק הוא סרט אשר מטרתו לקדם גוף או רעיון מסוים למטרות שיווקיות או למטרת שיפור מוניטין. לרוב עסקים וחברות שונות שוכרים את שירותיהם של עורכים וצלמים המתמחים בסרטוני תדמית על מנת להעביר מסר מסוים כמו התמחות בתחום כלשהו, ידע ומקצועיות מעמיקה, היותה של החברה גדולה ובעלת קהל לקוחות רב ועוד. סרטוני התדמית הם כלי נהדר עבור חברות ועסקים המעוניינים להראות את הצדדים החיוביים שלהם באופן נעים וקליל, בלי שהדבר כרוך בהרצאות ארוכות או במצגת שקופיות מעייפת. על ידי שימוש באפקטים, סאונד, צילום ועריכה מקצועית ניתן ליצור סרט תדמית מעניין אשר ירתק את הצופים לכל אורכו. 

סרטוני תדמית לעסקים

כאשר הנכם מגיעים לפגישה עסקית עם לקוחות או שותפים פוטנציאליים – לעיתים הדרך הטובה ביותר להציג בפניהם את החברה ואת יתרונותיה היא באמצעות סרט תדמית. סרטון שיווקי לעסק מהווה רושם ראשוני מצויין ומשופר. סרטים אלה שוברים את הרשמיות הקיימת בפגישות מסוג זה ומאפשרת לצופה לקבל את המסר בצורה טובה יותר, עם פחות הסתייגויות ויותר פתיחות. בעוד חלק מסרטוני התדמית יכולים להיות רשמיים וייצוגיים הרי שעבור חברות מסוימות כמו חברת חשמל או בתי חולים ניתן להשתמש גם באנימציה אשר הופכת את המסר לנעים וקליט יותר.

מדוע כדאי להכין סרטון תדמית לעסק שלכם ?

  • ניסוח מדויק של המסר
  • יצירת קשר ויזואלי עם הקהל
  • הגדלת הסיכויים ליצירת קשרים עסקיים עם משקיעים ולקוחות
  • יצירת נכס כלכלי אותו תוכלו להציג במגוון מקומות

אולפני קרן קליפ – יוצרים לכם סרטון לעסק

אני, באולפני קרן קליפ מנוסה ביצירת סרטוני תדמית מקצועיים ומדויקים עבור מגוון נותני שירות ובתי עסק. אשמח להעמיד לרשותכם את אנשי המקצועי המובילים אשר יפיקו עבורכם את הסרטון המושלם הכולל סרטון, עריכה, קריינות, מוסיקה, אפקטים ועוד. הצילום מתבצע בפורמט HD ונערך בתוכנות המובילות בשוק דוגמת adobe premiere, after affects ועוד. בנוסף אשמח להכין עבורכם מצגות, קליפים לבר ובת מצווה, קליפ זיכרון , סרטים תיעודיים ועוד.

לגלרית הסרטונים : סרטוני תדמית לעסק 

קליפ למסיבות מחזור

סרט מזכרת מהגנים ומבית הספר מכירים את זה שכל שנה מתקבצת קבוצת הורי ועד הגן/ בית הספר ומנסה לחשוב מה תהיה מתנת הפרידה אותה יחלקו לילדים

מידע נוסף »