השירותים שלנו:

קליפים ווידאו

מצגות ותמונות

צילום וצלמים

אחרים: סרטוני תדמית, הוקרה, זיכרון, פרישה

הפקת אירועים

קליפ לבר מצווה

מצגת ליום הולדת

ימי צילום, צלמים וצילום אירועים וקליפים

סיום בית ספר פגישת מחזור

הפקת אירועים

קליפ לחתונה


מצגת לילדים

סרטי טיולים
קליפ לבת מצווהמצגת לחתונהסרט תיעודי דוקומנטרי
קליפ יום הולדת מצגת לבר מצווהקליפ חיים שכאלה
קליפ זיכרון מצגת לבת מצווה סרטי זיכרון
מצגות לאירועים סרטי פרישה
סרטי ימי נישואין
סרטי תדמית וסרטי תדמית עיסקיים
קליפים לכל אירוע

מצאתם? התעניינתם? צרו איתנו קשר: 054-4753333


המוצר שלך – רעיונות להכנת וידאו במתנה מצחיקים במרכז
פה בחברה שלנו תוכלו לרכוש את המוצר שאתם רוצים ברמה הכי מקצועית. הצוות שאצלינו ברמה גבוה ויש לו את היכולת להפיק מוצרים מקצועיים, יש באפשרותכם לדפדף בתפריט שבתחילת העמוד ולצפות במגוון הפיתרונות שלנו, להיסתכל ולדבר איתנו. הסוגיה שהכי מעניינת היא כיצד מחפשים אדם מקצועי לשירות שאנחנו רוצים, וכדי למצוא איכות קריטי לבדוק בכמה מקומות, קריטי לראות עבודות לדוגמא, ולהביא איתכם רעיונות, אולם הצוות שיש לנו בעל אפשרות להדריך אתכם מהשלב הההתחלתי ועד שנסיים ולערוך יחדיו את מה שאתם מחפשים.

במקרה ורציתם מידע לגבי רעיונות להכנת וידאו במתנה מצחיקים במרכז הגעתם למקום הנכון. יש לנו ידע בהמון שירותים, כך למשל – עריכת קליפים, סירטון, או צילום. שואלים מה מקצועי בנו? התשובה היא הניסיון, לצוות שלנו המון וותק במגוון רחב סגנונות, וכשעורכים מוצר בצורה איכותית נקבל מוצר ברמה טובה.

מחפשים דוגמאות?
הקמנו כמות גדולה של דפים שם תוכלו לראות כמות עצומה של דוגמאות שתוכלו לראות. אתם יכולים לשאוב רעיונותלצילום שלכם משם, ותוכלו להיתרשם.

אנחנו יכולים לסייע לכם ולהתאים עבורכם מוצר מקצועי ומתאים לכם לכל תכלית, העלאנו לאתר שלנו דוגמאות של עבודות ומצגות. בא לכם לקבל עצות? חייגו 054-4753333 נשמח לעזור לכם, לכוון אתכם, ולספק לכם רעיונות ודוגמאות לכל מה שאתם מחפשים. יתרה מזאת, אנחנו באופן קבוע נמצאים בטלפון בשביל כל דבר שתצטרכו. אנחנו נותנים תמיכה טלפונית אפילו אחרי שסיימנו לערוך בשבילכם את הקליפ שלכם.

מה הדרך שבה עורכים רעיונות להכנת וידאו במתנה מצחיקים במרכז – מקצועי
צוות אולפני קרן מסטוב מבין איך לערוך למענכם את התוצר שאתם שואפים לקבל, אנו מומחים בבנייה של קליפים ושירותים נוספים. כדי לייצר את זה באופן איכותי קריטי לדעת כמה נושאים עיקריים. הדבר ה-1 הוא הנושא, לאחר שגיבשנו את הרעיון אפשר להיתקדם. כעת, עדיף לבחור כמה כסף עומד לרשותינו, במידה והחלטנו על תקציב של יותר מ- 700 שקל או שלא, זה בהחלט ישליך על רמת העבודה שנקבל.

בשלב השלישי קריטי להחליט על מבנה העבודה שלנו, למשל אם אנחנו מעוניינים לרגש או להפתיע? לכל נושא מתאים משהו אחר, בברית מילה מומלץ לרגש ובוידאו תדמית מומלץ לעשות משהו פדנטי. באיזו צורה הלקוח מגבש הנושא הטוב ביותר אשר הכי מתאים לו? אתם יכולים לדבר איתנו ואנו נשמח לעזור לכם לגבי כל נושא שתרצו. יש לנו קליפים רבים ושונים, אנו אתכם כל הזמן, ויש לנו ניסיון עם מגוון רחב של שירותים שתוכלו לשאוב משם רעיונות. אם אתם בעלי רצון לדעת עלינו טיפה יותר תוכלו לצפות בדף האודות שלנו, משרדינו נמצאים בהרצליה.

קליפ למסיבות מחזור

סרט מזכרת מהגנים ומבית הספר מכירים את זה שכל שנה מתקבצת קבוצת הורי ועד הגן/ בית הספר ומנסה לחשוב מה תהיה מתנת הפרידה אותה יחלקו לילדים

מידע נוסף »