קליפ ליום הולדת

קליפ ליום הולדת מקצועי ומושקע מבית אולפני קרן קליפ שבהרצליה – מתנת יום ההולדת המושלמת  לקרוב משפחה שלכם או חבר טוב חוגג יום הולדת בקרוב. בקליפ ניתן לשלב מגוון אפקטים מיוחדים, תמונות, סרטונים ישנים שצילמתם, סרטונים מקצועיים שאצלם, קריינות אותה נוכל להוסיף וקופירייטינג מקצועי אשר יעזור להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר.

קרוב משפחה שלכם או חבר טוב חוגג יום הולדת בקרוב ? מזל טוב ! אולפני קרן קליפ! – אני אשמח להיות שם בשבילכם על מנת שתוכלו להעניק לו את מתנת יום ההולדת המושלמת – קליפ יום הולדת מקצועי ומושקע. בקליפ ניתן לשלב מגוון אפקטים מיוחדים, תמונות, סרטונים ישנים שצילמתם, סרטונים מקצועיים שאצלם, קריינות אותה נוכל להוסיף וקופירייטינג מקצועי אשר יעזור לכם להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר.
מומלץ תמיד לשלב בקליפ אורחים, בני משפחה ואפילו מפורסמים אותם האדם שתרצו לשמח ולרגש מעריצים.

 

כיצד כדאי לעשות קליפ ליום הולדת ? 

כאשר הנכם ניגשים לעשות קליפ יום הולדת לילד או לילדה כדאי לקחת בחשבון מספר נקודות :

  • נותן השירות – הדבר הראשון אותו תצטרכו לעשות הוא לבחור נותן שירות טוב. חשוב כי הוא יהיה בעל ניסיון ובעל השכלה בתחום העריכה והווידאו. אדם יצירתי, בעל יחסי אנוש מעולים וראש פתוח הוא סוג האדם עמו כדאי לכם לעבור את תהליך הפקת הסרטון.
  • התאמה אישית – אם ברצונכם לערוך קליפ מושקע ומרגש מומלץ לא להשתמש בתבניות קיימות. עריכת קליפ אישי המותאם לאהבות, לתחביבים ולאופי של הילד הוא סוג הקליפ אשר יתן את האפקט החזק ביותר.
  • תקציב – התקציב שלכם ישפיע ישירות על איכות הסרטון. התקציב מגדיר את מספר השעות אותן ישקיע העורך על הסרטון, כאשר כמות שעות רבה יותר משמעותה סרטון טוב יותר.
  • באולפני קרן קליפ המחיר לסרטון הוא גלובלי, הסקיצות הם ללא הגבלה והדבר מקנה לכם שקט נפשי שאתם במקום הנכון ושרק שתהיו מרוצים לגמרי מרמת הסרטון רק אז נעצור ונסיים את הקליפ.
  • צוות – החליטו האם אתם מסתפקים בצילומי וידאו ותמונות קיימות הדורשות עריכה והוספת מוסיקה, או שברצונכם לערב אנשי מקצוע נוספים כמו צלמים, קריינים ועוד.

 

אולפני קרן קליפ 

לאחר שתגיעו אל האולפן שלנו תגלו לפתע שהבחירות הופכות להרבה יותר קלות. אני אסייע לכם להגדיר את הקונספט הרצוי, להתאים את סוג הסרטון ואורכו, נכוון אתכם לרעיונות מקוריים אותם ניתן לשלב בסרטון ונעשה את המקסימום על מנת שילדכם יקבל מתנה מרגשת ואישית אותה הוא ינצור בליבו למשך כל חייו.

אז איך מפיקים קליפ מרהיב ליום הולדת?

ראשית, אנו מתחילים בפגישה ראשונית בטלפון או במפגש פנים מול פנים. אתם מביאים את חומר הגלם שלכם:

  • תמונות (רצוי כ-80 תמונות) חשוב שהתמונות יהיו מסודרות בסדר שאותם תרצו בסרט..
  • מסמכים (אם יש)
  • קטעי וידאו (מאוד מומלץ לחפש. זה הופל את הקליפ או המצגת למרגשת הרבה יותר).

בפגישה עצמה תוכלו לספר לי על האדם שעליו נעשה את הסרט, ופרטים חשובים שאתם רוצים לציין בתוך הקליפ: דגשים מיוחדים, תמונות מיוחדות שבו אתם רוצים התמקדות מיוחדת, וכו’.

 

בשלב הבא אני שולחת לכם את הסרטון דרך האינטרנט, ואתם עוברים עליו ורושמים את התיקונים שנדרשים ורצויים.

אפשרות נוספת היא להיפגש ולעבור על הסקיצה ולתקנה יחדיו.

 

לבסוף – המסירה

אני אשלח לכם לינק להורדה לקובץ. כל שעליכם לעשות הוא להורידו למחשב והוא מוכן להקרנה.

תמיד אפשר לקבל במקביל גם דיסק DVD.

לגלרית הסרטונים של קליפים ליום הולדת בהרצליה.

 

 
 
סרטון תדמית לעסק 

סרטון תדמית לעסק 

סרטוני תדמית לעסקים סרטוני תדמית לעסקים? אם אתם או הארגון שלכם קיבלתם החלטה ליצור סרטון תדמית לעסק שלכם סימן שהבנתם את חשיבותו ותרומתו הרבה של

מידע נוסף »

קליפ למסיבות מחזור

סרט מזכרת מהגנים ומבית הספר מכירים את זה שכל שנה מתקבצת קבוצת הורי ועד הגן/ בית הספר ומנסה לחשוב מה תהיה מתנת הפרידה אותה יחלקו לילדים

מידע נוסף »