קליפ חתונה

קליפ חתונה מושקע ואיכותי מזמינים רק מקרן קליפ בהרצליה. על ידי בימוי מקצועי, צילום מדויק ועריכה נכונה נגיע לתוצאות מדהימות ומפתיעות. על ידי שימוש בתאורה ולוקיישנים מיוחדים לצילום קליפ חתונה ניצור סצנות עוצמתיות, מותחות ומרגשות כמו בסרטים. על מנת שגם לכם יישאר זיכרון בלתי נשכח מיום החתונה פנו כעת אלי, אולפני קרן קליפ.

כבר למעלה מעשור אני מלווה אינספור חתנים וכלות בדרכם להתחלה של חיים מאושרים יחד. הטרנד של השנים האחרונות הכולל עריכת קליפ חתונה מושקע ואיכותי הוא טרנד שהביא איתו תנופה רבה לענף, כאשר כיום ניתן למצוא קליפים מרהיבים שלא היו מביישים את תעשיית הקולנוע המקומית. על ידי בימוי מקצועי, צילום מדויק ועריכה נכונה ניתן להגיע לתוצאות מדהימות ומפתיעות. על ידי שימוש בתאורה ולוקיישנים מיוחדים לצילום ניתן ליצור סצנות עוצמתיות, מותחות ומרגשות כמו בסרטים. על מנת שגם לכם יישאר זיכרון בלתי נשכח מיום החתונה פנו כעת אלי, אולפני קרן קליפ הרצליה.

 

כך תעשו קליפ חתונה

כאמור ניתן לבצע צילום קליפ אשר יהיה בסגנון של קטע מסרט, קטע עם עלילה, בימוי וצילום מדויק במיוחד. מרבית הזוגות מעדיפים ללכת כיום על קליפים יותר פשוטים אשר אינם מעמיסים עליהם ואינם דורשים עבודה סיזיפית מצידם, ויחד עם זאת ישנם קליפים אותם מכינים החברים או בני המשפחה ומהווים לרוב מתנה והפתעה לזוג:

  • יצירת סיפור ועלילה המשתפים את האורחים ברקע הרומנטי שהוביל אל החתונה
  • קליפ ברכות של מגוון אנשים אשר התלוו לזוג לאורך חייהם. יתכן ויהיה מדובר במפקד מהצבא, במחנכת מכיתה א’, בחבר קרוב שעבר לחו”ל ועוד.
  • שיר בהפתעה – שיר אותו מבצעים הקרובים של החתן והכלה
  • קליפ חיים שכאלה – קליפ המגולל את חייהם של הזוג מההתחלה ועד הסוף

 

 

אולפני קרן קליפ – הפקת קליפ לחתונה 

אולפני קרן קליפ – אני מתמחה באפיון ועריכת קליפים ייחודיים לחתונות החל משנת 2007. הניסיון הרב שלי מאפשר לי להתאים עבורכם את סגנון הצילום והעריכה המתאים ביותר, לבנות קונספט לקליפ אשר יותאם באופן אישי ויעביר מסר מרגש לבעלי השמחה ולקהל האורחים שלכם. הקליפ זה הדרך שלכם לספר סיפור אינטימי שקשה לנסח במילים, לכן עדיף לתת לתמונות לדבר בעד עצמן. 

תהליך העבודה:

ראשית, אנו נפגשים בפעם הראשונה )ניתן גם בזום. אתם מביאים את חומר הגלם שלכם:

  • תמונות (רצוי כ-80 תמונות) חשוב שהן יהיו ממוספרות לפי הסדר שתרצו שיהיו בקליפ.
  • מסמכים (אם יש)
  • קטעי וידאו (אם יש. יש אפשרות להמיר את קלטות וידאו אצלנו באולפן).

בפגישה עצמה תוכלו לספר לי על האדם שעליו נעשה את המצגת, ופרטים חשובים שאתם רוצים לציין בתוך הקליפ: דגשים מיוחדים, תמונות מיוחדות שבו אתם רוצים התמקדות מיוחדת, וכו’.

בשלב הבא אני שולחת לכם את הסרטון דרך האינטרנט, ואתם עוברים עליו ורושמים את התיקונים שנדרשים ורצויים.

אפשרות נוספת היא להיפגש ולעבור על הסקיצה ולתקנה יחדיו.

אני עובדת בשיטה של סקיצות ללא הגבלה עד שהקליפ מושלם.

ולבסוף – המסירה.

אתם מקבלים דרך האינטרנט לינק להורדת הסרטון, בפורמט MP4. אתם מורידים אותו למחשב שלכם ומשם – למקרן או לטלויזיה.

 

לגלרית הסרטונים ודוגמאות קליפ לחתונה בקרן קליפ הרצליה.

החל מ 600 ש”ח לקליפ!


סרטונים לרשתות חברתיות

סרטוני תדמית לרשתות חברתיות כנראה שאין היום אדם שלא שמע על הכוח האדיר של הוידאו ברשתות החברתיות. לפי כל הנתונים והסטטיסטיקות, רוב האנשים גולשים היום

מידע נוסף »

צילומי בוק

היום לא חייבים להיות סופר מודל בשביל להצטלם בצורה מקצועית. צילומי בוק הם בעצם מתנה אישית של המצולם לעצמו או ממשפחתו, שמבטאים את הרצון שלנו

מידע נוסף »

צילום וידאו

צילום וידאו צילומי סטילס מתעדים רגעים נקודתיים, שהם זיכרון חשוב בפני עצמו. צילומי וידיאו הם עשירים, יש בהם צבע, רגשות, מילים וגם מוזיקה, וביחד נוצרת

מידע נוסף »