כיצד בונים מצגת לאירועים

אם יש טרנד שהולך היום חזק מאד באירועים, זהו הטרנד של מצגת לאירועים. אין אירוע שבו לא תוצג מצגת מרגשת ומצחיקה המשלבת רגעים חשובים של בעלי השמחה. ניתן לראות מצגות  לאירועים גם באירועים משפחתיים וגם באירועים חברתיים של ארגונים וחברות.

 

מתי מכינים מצגת לאירועים

הקרנת מצגות הוא הטרנד החדש של השנים האחרונות. אין אירוע באולם אירועים או בבית, שאין בו הקרנה של מצגת לאירוע.

נוכל לראות מצגות כאלו במסיבות יום הולדת בבית, לילדים החוגגים בר מצווה, בחגיגות חצי יובל או יובל של ההורים, מסיבות יום הולדת לגיל 50 ומעלה, ובאירועים משמחים אחרים.

כמובן, שניתן לראות הקרנת מצגות לאירועים בחגיגות בר/בת מצווה היא חובה, שלא לדבר על חתונות, שכשבמהלך ההקרנה של המצגת, רואים את בני הזוג מיום היוולדם עד עצם היום הזה.

 

אילו חומרים רואים במסגרת של מצגות לאירועים

מצגת  לאירועים מכילה חומר מצולם מגוון מפרקי חיים שונים של המצולמים, תמונות מהילדות ומהצבא, טיולים בחו”ל, וחוויות שכולם אוהבים להיזכר בהן והן בעלות משמעות רבה בעיני המצולמים.

אין עין שנותרת יבשה כשמקרינים מצגת במהלך האירוע, והן משתלבות נהדר באווירה החמה והמלכדת שיש בכל אירוע משפחתי.

דרך אגב, מצגות לאירועים מתאימות גם לאירועים חברתיים של חברות או ארגונים, שמנצלים את האירוע כדי להציג את תחילתו של העסק, את ימיו הראשונים ואת התקדמותו מאז.

 

מהם השלבים החשובים של בניית מצגת

ההכנה של מצגת לאירועים כוללת מספר שלבים.

  • שלב ההחלטות וקביעת סוגי החומר שיהיו במצגת – בשלב הראשון של הכנת המצגת לאירוע, קובעים אילו חומרים ייכנסו למצגת, תמונות, סרטי וידיאו, ראיונות עם חברים וקרובים, וכדומה.
  • כיצד יועבר המסר של המצגת – בשלב השני מחליטים מה יהיה המסר שיעבור באמצעות המצגת. אם הוא יהיה בקו הומוריסטי, מרגש או ישלב בין כמה סגנונות.
  • ההכנה המעשית של המצגת – בשלב האחרון של הכנת המצגת, אוספים את כל החומרים שייכנסו למצגת, מסננים, עורכים ומעצבים את כל החומרים שיהפכו למצגת, מעניינת, כובשת ומרגשת.

 

אולפני קרן קליפ מכינים מצגות לאירועים משפחתיים, לארגונים ולחברות.

אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, הופכים את החומרים שאתם מעבירים אליהם, למצגת מרגשת ובלתי נשכחת.

קליפ למסיבות מחזור

סרט מזכרת מהגנים ומבית הספר מכירים את זה שכל שנה מתקבצת קבוצת הורי ועד הגן/ בית הספר ומנסה לחשוב מה תהיה מתנת הפרידה אותה יחלקו לילדים

מידע נוסף »