מתי כדאי להזמין מצגת תמונות

 באמצעות מצגת תמונות אנחנו מעלים זיכרונות וסיפורים שכבר מזמן לא נגענו בהם, ושנראים כזיכרון רחוק ומתוק. הפקה של מצגת תמונות לאירועים, היא טרנד של השנים האחרונות. הפקה שכולם מתאהבים בה ורוצים אותה באירוע שלהם.

 כיצד צריכה להיראות מצגת תמונות לאירוע?

לראות את האירועים החשובים בחיים, מוצגים על פני מסך במשך מספר דקות, זוהי חוויה מרגשת עבור כל הנוכחים. במשך מספר דקות, מוצגות על פני מסך ענק באולם אירועים או בבית, תמונות מתקופות שונות של החיים, מרגעי ילדות ועד היום.אתם יכולים להעשיר את האירוע שלכם, ע”י הפקה של מצגת תמונות שתהווה אחד מהרגעים הבולטים באירוע שלכם.מצגת תמונות מלווה בקריינות, במוסיקה ובאפקטים מיוחדים, יכולים להפוך את המצגת התמונות לדבר חי ואמיתי.

אנשים שאינם איתנו, קמים לתחייה, זיכרונות מימים רחוקים, הופכים לעכשוויים, ותקופת חיים שלמה נדחסת לכמה דקות של זיכרונות שרצים ומתערבבים בהווה, למשך כמה דקות קסומות ומאלפות.

בשנים האחרונות, אין אירוע שאין בו מצגת תמונות, כולם רוצים לראות את התמונות בשחור לבן, של סבא וסבתא הצעירים, את התינוקות החמודים שעומדים להינשא ממש בעוד כמה רגעים ובכלל, תמיד כיף להיזכר בימים שכולם היו צעירים יותר.

לאילו אירועים מתאימה מצגת תמונות

מצגת תמונות מתאימה לכל אירוע, בין אם זוהי ברית/בריתה, בר/בת מצווה, חתונה, יום הולדת למבוגרים ובכלל, כל אירוע משפחתי מרגש ומשמח.

על מנת שהמצגת תהיה מוצלחת ותצליחו לגעת בכולם, ולא רק בחתני השמחה, חובה לפנות לאנשי מקצוע, מנוסים ומיומנים, שיחד אתכם יוכלו לבנות מצגת תמונות מפתיעה וממוקדת.

אתם חושפים בפני האנשים שמפיקים את המצגת, את כל החומרים הרלוונטיים, אלבומי תמונות ישנים, תמונות שנמצאות בקבצי המחשב שלכם, ובוחרים את התמונות שיצליחו להעביר במספר דקות, חוויות ורגעים חשובים בתחנות שונות של החיים. 

אולפני קרן קליפ -אני מפיקה ועורכת מצגת תמונות לאירועים, סרטי ווידיאו, מצגות לאירועים, סרטי תדמית ועוד, עבור אירועים משפחתיים וחברתיים.

אם אתם עומדים לערוך אירוע ואתם מעוניינים להפיק מצגת תמונות מרגשת ומפתיעה, מומלץ לפנות לאנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שיפיקו עבורכם מצגת תמונות מרגשת ובלתי נשכחת. בואו!

עלות של עריכת קליפ הינה החל מ 600 ש”ח.

סרטון תדמית לעסק 

סרטון תדמית לעסק 

סרטוני תדמית לעסקים סרטוני תדמית לעסקים? אם אתם או הארגון שלכם קיבלתם החלטה ליצור סרטון תדמית לעסק שלכם סימן שהבנתם את חשיבותו ותרומתו הרבה של

מידע נוסף »

קליפ למסיבות מחזור

סרט מזכרת מהגנים ומבית הספר מכירים את זה שכל שנה מתקבצת קבוצת הורי ועד הגן/ בית הספר ומנסה לחשוב מה תהיה מתנת הפרידה אותה יחלקו לילדים

מידע נוסף »