סרטי תדמית

סרטי תדמית הם חלק בלתי נפרד מהכלים השיווקיים של כל עסק. חברה, ארגון או עסק פרטי ללא סרטון תדמית יתקשו לקדם את עצמם ולהציג את עצמם בפני לקוחות ומשקיעים פוטנציאליים. סרטי תדמית הם הדרך הקלה והפשוטה עבור כל עסק או שירות להסביר את האג’נדה שלהם, לפרט את תחומי הפעילות, לתת קצת רקע על החברה ועל בעליה ולבסוף לתת לקהל הצופים את הסיבה מדוע עליה להמשיך בהתקשרות עם החברה או מדוע עליהם להתחיל התקשרות זו. סרטון תדמית לעסק צריך להיבנות בחכמה ובהבנה מעמיקה של צרכי הלקוח לכן מוטב כי חברה מנוסה כמו אולפני קרן קליפ תעשה זאת עבורכם. ותייצר לכם את סרטון התדמית לעסק בצורה המקצועית ביותר שיש לקבלת תוצאה מושלמת. 

סרטי תדמית לייצוג נכון

על אילו דגשים כדאי להקפיד לפני שתיגשו להפקת הסרטון ?

  • אורך הסרטון – סרטון תדמית נועד להיות אינפורמטיבי ולספק מידע ללקוח, לכן עליו להיות ארוך דיו על מנת לספק אינפורמציה זו. לרוב סרטון התדמית צריך להיות באורך של לפחות דקה וחצי ועד 4 דקות. חשוב כי הסרטון יהיה תמציתי.
  • מפיקים את המקסימום – ביום צילום אחד ניתן לצלם מספיק חומרים על מנת להפיק מהם מספר סרטוני תדמית ומוצר. כל סרטון יכול להתאים עבור קהל יעד או עבור מילות חיפוש רלוונטיות לעסק אותן הלקוחות מחפשים.
  • שיבוץ הסרטון – חשוב כי סרטון התדמית יגיע הן לדף שלכם ביוטיוב והן יופיע בתור פרסומת ממומנת. הדבר גם יעזור למצוא את הסרטון בחיפוש בגוגל. כמובן כי יש לשבץ אותו גם באתר החברה ולצרפו למיילים הנשלחים ללקוחות המתעניינים בשירותי החברה.

סרטיוני תדמית בהתאמה אישית

לכל עסק מתאים סרטון בסגנון אחר. אנו באולפני קרן קליפ נבצע מחקר מעמיק אודות העסק והשירותים אותם אתם נותנים. לאחר הבנה של רוח החברה, האג’נדה שלה והמטרות שלה נוכל לבנות את הסריט המתאים, למצוא את הקריינים או השחקנים המתאימים, לבצע עריכה נכונה ולבסוף להעניק לכם סרטון תדמית אשר ימשוך לקוחות חדשים לעסק, ישפר את תדמיתו ויעזור לחשוף אותו לקהל הרחב.

סרטונים לרשתות חברתיות

סרטוני תדמית לרשתות חברתיות כנראה שאין היום אדם שלא שמע על הכוח האדיר של הוידאו ברשתות החברתיות. לפי כל הנתונים והסטטיסטיקות, רוב האנשים גולשים היום

מידע נוסף »

צילומי בוק

היום לא חייבים להיות סופר מודל בשביל להצטלם בצורה מקצועית. צילומי בוק הם בעצם מתנה אישית של המצולם לעצמו או ממשפחתו, שמבטאים את הרצון שלנו

מידע נוסף »

צילום וידאו

צילום וידאו צילומי סטילס מתעדים רגעים נקודתיים, שהם זיכרון חשוב בפני עצמו. צילומי וידיאו הם עשירים, יש בהם צבע, רגשות, מילים וגם מוזיקה, וביחד נוצרת

מידע נוסף »