מהי התרומה של עריכת סרטים לכל אירוע?

 עריכת סרטים לאירועים הוא הטרנד החם בשנים האחרונות, כשהוא מאפשר לנו לחזור שנים אחורה, לרגעים מרגשים וחשובים בחיי חתני השמחה, ולפעמים גם בחיינו.

 מדוע כדאי להזמין עריכת סרטים לאירועים?

ככל שהשנים חולפות, ניתן להבחין בטרנדים חדשים המצטרפים לשורה ארוכה של אטרקציות שהן חלק בלתי נפרד מאירועים משפחתיים או חברתיים.אחד מהטרנדים החמים ביותר של התקופה האחרונה, הוא של עריכת סרטים לאירועים.התרומה של עריכת סרטים לאירועים נוגעת לצד הרגשי והסנטימנטאלי של האירוע.כלומר, אם אתם רוצים לגרום לאורחים שלכם להזיל דמעה או להתרגש מעבר להתרגשות הטבעית הנובעת מהאירוע, עריכת סרטים עם תמונות או קטעי ווידיאו מתקופות שונות של החיים, היא הדרך לגרום גם ל”קשוחים” ולציניקנים שבקהל המוזמנים להתרגש מעבר למצופה. עריכת סרטים, משלבת סרטים או קליפים קצרים ומרגשים, אשר יכולים להפוך כל אירוע משפחתי לאירוע בלתי נשכח, מרגש ומרתק.

כיצד מתבצעת עריכת הסרט?

עריכת סרטים לאירועים מתבצעת במספר דרכים. עריכת סרטים יכולה להיות מורכבת מתמונות מקוריות משלבים שונים בחיים. לדוגמה, אם אתם עומדים לערוך סרט לכבוד הבן העומד לפני גיוס, והסרט צריך להיות מוקרן במסיבת הגיוס שלו, מטבע הדברים עריכת סרטים מסוג זה, צריכה לכלול תמונות מתקופות שונות בחיים של הצעיר המתגייס. הסרט אמור לשקף את הצמיחה של החייל העתידי, מהיותו תינוק זעיר, דרך התפתחותו כנער ועד לרגע זה.

בתהליך של עריכת סרטים ניתן לשלב קטעי וידיאו, כששילובם עם התמונות שנבחרו לככב בסרט ייצרו סרט זורם, שיעביר לצופים חוויית צפייה אמיתית ומרגשת.

במקרים רבים, כשבעלי השמחה רוצים לגרום למוזמנים לא רק להתרגש, אלא גם לצחוק בעת הצפייה בסרט, ניתן לבצע עריכת סרטים שתהיה מורכבת מעלילה הומוריסטית, כשהכוכבים המרכזיים בסרט, הם בעלי השמחה.

עריכת סרטים עשויה לכלול גם מגוון של אפקטים, עם קטעים בשחור לבן. פרט לכך, עריכת סרטים יכולה להיות בסגנון של סרטים ישנים, עשויים בהילוך סיטי ועוד.

 

אולפני קרן קליפ -אני עוסקת בתחום של צילום (וידאו וסטילס) ועריכת סרטים, מצגות תמונות, מצגות לאירועים ועוד לאירועים משפחתיים. אם אתם רוצים להפוך את האירוע המשפחתי הקרוב שלכם, לאירוע מרגש וחד פעמי, אשמח אם תראו עבודות שלי באתר אולפני קרן קליפ ולהתרשם מהמקצועיות ומהרעיונות שלי. מחכה לכם באולפן. 

 

 

סרטונים לרשתות חברתיות

סרטוני תדמית לרשתות חברתיות כנראה שאין היום אדם שלא שמע על הכוח האדיר של הוידאו ברשתות החברתיות. לפי כל הנתונים והסטטיסטיקות, רוב האנשים גולשים היום

מידע נוסף »

צילומי בוק

היום לא חייבים להיות סופר מודל בשביל להצטלם בצורה מקצועית. צילומי בוק הם בעצם מתנה אישית של המצולם לעצמו או ממשפחתו, שמבטאים את הרצון שלנו

מידע נוסף »

צילום וידאו

צילום וידאו צילומי סטילס מתעדים רגעים נקודתיים, שהם זיכרון חשוב בפני עצמו. צילומי וידיאו הם עשירים, יש בהם צבע, רגשות, מילים וגם מוזיקה, וביחד נוצרת

מידע נוסף »